Fenerbahçe’nin Yeni Sezon Hazırlık Maç Programı Belli Oldu! İşte Tarihler ve Yayınlayacak Kanallar

Fenerbahçe, 2023-2024 sezonu için hazırlık maçlarına hız kesmeden devam ediyor. Haziran ve Temmuz aylarında oynanacak dört hazırlık maçı futbolseverleri heyecanlandırıyor. Maçlar YouTube ve S Sport Plus’ta yayınlanacak.

Fenerbahçe’nin yeni sezon hazırlık maçları programı belli oldu. İlk maç, 29 Haziran Cumartesi günü Petrolul Ploieşti ile yapılacak. Maç, saat 10.30’da Fenerbahçe YouTube Katıl’da canlı yayınlanacak.

ADMİRA WACKER İLE MAÇ 6 TEMMUZ’DA

Fenerbahçe, 6 Temmuz Cumartesi günü Admira Wacker ile karşılaşacak. Bu maç, saat 20.00’de S Sport Plus’ta yayınlanacak. Taraftarlar bu heyecanlı mücadeleyi kaçırmamalı.

HAJDUK SPLİT İLE 10 TEMMUZ’DA KARŞILAŞACAK

10 Temmuz Çarşamba günü Fenerbahçe, Hajduk Split ile sahaya çıkacak. Maç, saat 20.00’de S Sport Plus’ta canlı izlenebilecek. Futbolseverler, bu önemli karşılaşmayı takip edecek.

STRASBOURG İLE 13 TEMMUZ’DA SON MAÇ

Hazırlık maçlarının sonuncusu, 13 Temmuz Cumartesi günü Strasbourg ile oynanacak. Maç, saat 19.30’da S Sport Plus’ta yayınlanacak.

Fenerbahçe, bu dört hazırlık maçıyla yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Taraftarlar, takımlarını desteklemek için ekran başına geçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x