Xiaomi yeni Air Fryer modelini resmen satışa sundu, ortalık karıştı

Xiaomi, duyurulmamış MIJIA Air Fryer N1 5L modelini Çin’in popüler e-ticaret platformu Jingdong (JD.com) üzerinde ön siparişe açtı. Ev aletinin ön sipariş fiyatı 199 yuan (28$) olarak belirlendi.

Şirket henüz ürünü resmi olarak tanıtmadı ve ön sipariş sayfasında ürünün bir görseli bulunmuyor. Ancak, geçen yıl piyasaya sürülen MIJIA Air Fryer N1 5.5L modelinden bazı bilgiler elde edebiliriz. Ürünün, 5.5L versiyonuyla aynı tasarımı koruyacağı, ancak 5L olarak listelendiği için biraz daha kompakt bir yapıya sahip olacağı düşünülüyor. Bu model, markanın en küçük modeli olmayacak, çünkü geçen yıl 4.5L versiyonunu da piyasaya sürmüştü. Ürün sayfasında cihazın 1200W güç kapasitesine sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıca, 40-220°C arası dahili sıcaklık ayarını destekliyor.

MIJIA Smart Air Fryer 5.5L modeli, sıcak havanın doğrudan tabana ulaşmasını sağlayan bir iç halka hava kanalı sistemine sahiptir. Bu tasarım, pişirme sırasında yiyecekleri çevirmeyi gereksiz kılıyor. Ayrıca, yanmayı ve az pişmeyi önlemek için yerleşik NTC akıllı sıcaklık kontrolü bulunmaktadır.

MIJIA Air Fryer N1 5L modelinin de 5.5L modelinde olduğu gibi önünde şeffaf bir pencere bulunması bekleniyor, böylece malzemelerin durumunu her zaman kontrol edebilirsiniz. 1500W kızılötesi ısıtma kullanır ve maksimum sıcaklık 220°C’ye kadar çıkabilir. Ayrıca, daha fazla yağı filtrelemek için bağımsız yüksek sıcaklıkta yağ giderme modu bulunmaktadır.

Xiaomi’nin tüm akıllı ev aletlerinde olduğu gibi, bu cihaz da MIJIA uygulaması ve XiaoAI ile uzaktan kontrol edilebilir. Şirketin önümüzdeki günlerde ürünle ilgili daha fazla detay açıklaması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x